Reisverslag

Door Dhr. Fouchier uit Goirle (NL)

FC Barcelona vs. Real Zaragoza

Onze Lieve Heer bestaat echt!! Hij komt uit Argentinië en is slechts 1.64 m groot en luistert naar de naam Lionel Andres Messi Cuccittini. Wat een voetballer............... De sfeer is uiteraard top met ruim 80.000 mensen, het zat niet helemaal vol, maar toch wel anders dan in de Bundesliga. Daar wordt continu gesprongen en gezongen. In Camp Nou daarbij vergeleken is het echt rustig. De reis was top, alles was tot in de puntjes verzorgd. Het van tevoren inchecken, de vlucht, het HCC Open hotel (kaartjes lagen keurig klaar op onze naam) en de stad. Ik ben met mijn werk, ik ben docent op een middelbare school, al erg vaak in de stad geweest en ken Barcelona ondertussen als mijn broekzak. Het was erg leuk om Marco een aantal dingen te laten zien waar een gewone toerist in eerste instantie niet komt. We hebben uiteraard de Gotische wijk bezocht en hebben daarna een fiets gehuurd. Dat is echt een aanrader voor jullie boekje. Voor 9 Euro kun je vier uur lekker door de stad fietsen, wij zijn naar Barceloneta geweest en het strand. Het was immers nog steeds 20 graden. Gegeten in een van de oudste restaurants van de stad, Los Caracoles, net achter Placa Reial. Daarna in de Irish Pub live Chelsea - Liverpool meegepikt. Op zaterdagavond ook nog het grootste deel van Valencia - Real Madrid gekeken in een restaurant. Over Los Caracoles nog een mooie anekdote. Op Zaventem heb ik de memoires gekocht van Rik de Saedeleer (geschreven door Carl Huybregts). Je kent hem wel, de legendarische Belgische verslaggever. In 1982 had hij een dikke vinger in de pap bij bondscoach Guy Thijs. In het boek staat dat aan de vooravond van het WK De Saedeleer en Thijs samen dineerden in Los Caracoles en daar de succesvolle ploeg in elkaar is gedraaid onder het genot van goed eten en veel whisky. Sportieve groeten Niels Fouchier

Onze Lieve Heer bestaat echt!! Hij komt uit Argentinië en is slechts 1.64 m groot en luistert naar de naam Lionel Andres Messi Cuccittini. Wat een voetballer............... De sfeer is uiteraard top met ruim 80.000 mensen, het zat niet helemaal vol, maar toch wel anders dan in de Bundesliga. Daar wordt continu gesprongen en gezongen. In Camp Nou daarbij vergeleken is het echt rustig. De reis was top, alles was tot in de puntjes verzorgd. Het van tevoren inchecken, de vlucht, het HCC Open hotel (kaartjes lagen keurig klaar op onze naam) en de stad. Ik ben met mijn werk, ik ben docent op een middelbare school, al erg vaak in de stad geweest en ken Barcelona ondertussen als mijn broekzak. Het was erg leuk om Marco een aantal dingen te laten zien waar een gewone toerist in eerste instantie niet komt. We hebben uiteraard de Gotische wijk bezocht en hebben daarna een fiets gehuurd. Dat is echt een aanrader voor jullie boekje. Voor 9 Euro kun je vier uur lekker door de stad fietsen, wij zijn naar Barceloneta geweest en het strand. Het was immers nog steeds 20 graden. Gegeten in een van de oudste restaurants van de stad, Los Caracoles, net achter Placa Reial. Daarna in de Irish Pub live Chelsea - Liverpool meegepikt. Op zaterdagavond ook nog het grootste deel van Valencia - Real Madrid gekeken in een restaurant. Over Los Caracoles nog een mooie anekdote. Op Zaventem heb ik de memoires gekocht van Rik de Saedeleer (geschreven door Carl Huybregts). Je kent hem wel, de legendarische Belgische verslaggever. In 1982 had hij een dikke vinger in de pap bij bondscoach Guy Thijs. In het boek staat dat aan de vooravond van het WK De Saedeleer en Thijs samen dineerden in Los Caracoles en daar de succesvolle ploeg in elkaar is gedraaid onder het genot van goed eten en veel whisky.


Deel dit verhaal
Ouder
Recenter

Klantenservice

De medewerkers van Forza zijn overal al geweest, en helpen u graag om een geschikte voetbalreis samen te stellen. Bel ons daarom gerust, ook 's avonds en in het weekend!