Reisverslag

Door Dhr. van Kooten uit Purmerend (NL)

Real Madrid vs. Real Zaragoza

We hebben het superleuk gehad in Madrid. Ondanks het verlies van Real Madrid was het toch een spannende voetbalwedstrijd. Het weer zat ook gelukkig mee. Tijdens de wedstrijd viel er veel regen, maar wij zaten droog. Hotel (Puerta de Toledo) is ook prima bevallen, zag er netjes uit voor een 3sterrenhotel. Met vriendelijke groet, Marianne van Kooten

We hebben het superleuk gehad in Madrid. Ondanks het verlies van Real Madrid was het toch een spannende voetbalwedstrijd. Het weer zat ook gelukkig mee. Tijdens de wedstrijd viel er veel regen, maar wij zaten droog. Hotel (Puerta de Toledo) is ook prima bevallen, zag er netjes uit voor een 3sterrenhotel.


Deel dit verhaal
Ouder
Recenter

Klantenservice

De medewerkers van Forza zijn overal al geweest, en helpen u graag om een geschikte voetbalreis samen te stellen. Bel ons daarom gerust, ook 's avonds en in het weekend!