Reisverslag

Door Dhr. Tol uit Volendam (NL)

Borussia Dortmund vs. Schalke 04

We hebben zeker genoten van onze voetbalreis! Er was werkelijk een fantastische sfeer in het stadion! Het hotel (Mercure City Dortmund) was zeker naar wens. We zaten en allemaal op dezelfde ring, top! Al met al een geslaagd weekend dus!

We hebben zeker genoten van onze voetbalreis! Jammer van het gelijkspel (0-0) maar er was werkelijk een fantastische sfeer in het stadion! Het hotel (Mercure City Dortmund) was zeker naar wens, goed ontbijt, ruime kamers en goede bedden, meer hebben we eigenlijk niet nodig. Ook lag het pal naast het metrostation en dichtbij de Hauptbahnhof en op loopafstand van enkele bars en cafés. Ook niet geheel onbelangrijk is dat we maar voor €18.- per auto de gehele reisduur konden parkeren in de ''Tiefgarage'' onder het hotel. De reis is goed verlopen we reden zo op het hotel af en via jullie informatie uit het boekje kwamen we ook (bij navraag in het hotel welke lijn we moesten nemen) zonder problemen bij het stadion terecht. We hadden ook een hele goede plaats in het stadion en waren heel tevreden dat we met z'n 8e vrij dicht bij elkaar zaten en allemaal op dezelfde ring, top! De wedstrijd was vooral in de eerste helft heel goed en miste BVB heel veel kansen maar de sfeer was onvergetelijk, echt mooi! We hebben ook allemaal een shirt en een sjaal van de ploeg aangeschaft voor de wedstrijd. Van de stad hebben we niet heel veel gezien moet ik eerlijk zijn. We zijn op vrijdag gaan douchen, eten en richting het stadion. Op vrijdag na het stadion zijn we uitgegaan maar alles zat echt overvol! We zijn toen terecht gekomen in een soort restaurant waar we tot sluit (03.00 uur) aan de pullen bier konden zitten. Op zaterdag zijn we naar een bowling gegaan, die in hetzelfde gebouw huist als ons hotel en hebben ons daar zeer vermaakt en was ook zeker niet duur! 's Avonds zijn we weer uit gegaan en zijn we in een café genaamd Centraal terecht gekomen en was ook heel gezellig. Ook daar verbaasden wij ons over de rekening, was wederom zeer goedkoop. Al met al een geslaagd weekend dus!


Deel dit verhaal
Ouder
Recenter

Klantenservice

De medewerkers van Forza zijn overal al geweest, en helpen u graag om een geschikte voetbalreis samen te stellen. Bel ons daarom gerust, ook 's avonds en in het weekend!