Reisverhaal

Door Dhr. van Kemenade uit Best (NL)

Bayern München vs. 1.FC Köln

Voor de wedstrijd een museum tour gedaan waarin we werden meegenomen in de vele successen van de club waarna we ons begaven naar de Paulaner Fantreff; hier was het al vroeg erg gezellig met een prima catering.

We bezochten een lang weekend München met op zaterdagmiddag een bezoek aan de wedstrijd FC Bayern München - 1.FC Köln in de moderne en imposante Allianz Arena.


Voor de wedstrijd een museum tour gedaan waarin we werden meegenomen in de vele successen van de club waarna we ons begaven naar de Paulaner Fantreff; hier was het al vroeg erg gezellig met een prima catering: er werden heerlijke bieren geschonken (in echt glas) en ook de brat- en curryworsten ontbraken uiteraard niet :)

In een uitverkocht en sfeervol stadion zagen we Bayern met 2-0 winnen. De plaatsen boden een goed zicht en waren erg comfortabel. Na de wedstrijd bleef het nog lang gezellig in de Fantreff (alhoewel Bayern dit seizoen een keer geen kampioenschap viert).

München is een mooie, nette en fijne stad. We verbleven in Eurostars Grand Hotel, een prima hotel in alle opzichten. Uiteraard hebben we ook aantal Biergarten bezocht en op zondag een fietstour gedaan (geboekt via GetYoutGuide) en zodoende de highlights van de stad gezien. Daarnaast is restaurant Ratskeller op Marienplatz het bezoeken zeker waard. We hebben gereisd met internationele trein (ICE) via Dusseldorf Hbf, erg relaxed, comfortabel en snel reizen. Dit alles i.c.m. het zonnige weer maakte het tot een FANTASTISCH weekend.

De reis incl. uitgebreide reisinfo was wederom prima geregeld door Forza waarvoor nogmaals dank. Graag tot de volgende keer !


Deel dit verhaal
Ouder
Recenter

Klantenservice

De medewerkers van Forza zijn overal al geweest, en helpen u graag om een geschikte voetbalreis samen te stellen. Bel ons daarom gerust, ook 's avonds en in het weekend!